Oferujemy wysokiej jakości produkty z całego świata.Posiadamy szeroki asortyment zarówno ubrań jak i przepięknych dodatków w okazyjnych cenach! Serdecznie zapraszamy na nasze aukcje!

Stale wzbogacamy wachlarz oferowanych przez nas artykułów zgodnie z najnowszymi nurtami oraz zgodnie ze zgłaszanymi potrzebami i sugestiami naszych klientów. Różnorodność naszej oferty sprawia, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Staramy się traktować każdego klienta indywidualnie, jako że wychodzimy z założenia iż jego sukces to nasz sukces.

Istniejemy na rynku dekady i przez ten czas nieprzerwanie zyskiwaliśmy doświadczenie, które zaowocowało w wiele udanych przedsięwzięć. Jako firmie nie jest nam obce podejście detaliczne do handlu, jako ze posiadamy sklepy w najpopularniejszym mieście zimy czyli Zakopanym. Poza szerokim wachlarzem produktów z całego świata (maski afrykańskie,szale indyjskie, biżuteria etniczna) możemy zaproponować
 również lokalne wyroby na potrzeby rynku turystycznego. Jest coś, co czyni nas bardziej atrakcyjnymi od innych.
Na rynku zaistnieliśmy również jako hurtownia, główny nurt jakim podążamy to sprzedaż wyrobów biżuteryjnych, tych klasycznych jak i wykonanych ze szkła, drewna czy materiałów nie szlachetnych. Począwszy od biżuterii, to nie jedyne co można u nas znaleźć,skupiamy się również na akcesoriach ozdobnych w postaci spinek, broszek, gumek do włosów i tym podobnych. Dodatki ubraniowe to także znacząca część naszej oferty a w niej; szale(indyjskie), arafatki, pasy męskie i damskie, torby i torebki, kapelusze. Posiadamy szeroki wachlarz wzornictwa i kolorystyki naszych produktów, to wszystko oczywiście w konkurencyjnych cenach ale by o tym się przekonać trzeba nas odwiedzić.